219. Tři muži
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: kresba
Šířka: 18 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 42,5 33
Konec dražby: 07.10.2024 21:12 SELČ
Zbývá: 17d 18h 14m 29s
Vyvolávací cena: 400 Kč