209. Studie
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 31,5 x 37
Konec dražby: 07.10.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 17d 16h 28m 10s
Vyvolávací cena: 400 Kč