171. Stavení
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Šířka: 39,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 36 x 52,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:56 SELČ
Zbývá: 17d 19h 2m 10s
Vyvolávací cena: 700 Kč