Sympatický muž
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
Signováno vlevo dole.
Technika: kresba
Šířka: 100 mm cm, výška: 200 mm cm, rámování: volný list 29,5 x 21 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč