78. L. Vacano - Na dříví
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 81 x 94,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:25 SELČ
Zbývá: 17d 8h 29m 55s
Vyvolávací cena: 4 500 Kč