Horský - Šeříky ve váze
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: tempera, materiál: sololit
Šířka: 45,5 cm, výška: 55 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč