Loďky na jezeře
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 32,5 x 41
Konec dražby: 09.09.2024 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč