Dáma s kloboučkem
Autor: Dana Sokolová
(1929 Hradec Králové)
Signováno uvnitř plastiky
Technika: plastika, materiál: glazovaná keramika
Výška: 47,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč