Pramice v zátoce
Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)
nesignováno, volný list
Technika: litografie, datace: 1941
Rámování: volný list 45,5 x 61,5 cm
Konec dražby: 12.09.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč