Jos. Rebsamen - Lesní cesta L formát
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1935
Šířka: 91 cm, výška: 75,5 cm, rámování: 95,5 x 110,5
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.07.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč