83. Amor vincit omnia
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: ocelorytina
Šířka: 8 cm, výška: 6 cm, rámování: 22 x 24 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:27 SELČ
Zbývá: 18d 8h 43m 12s
Vyvolávací cena: 500 Kč