Grafické dílo 1915 - 1965

Autor: Ota Matoušek
(1890 Plzeň - 1977 České Budějovice)

Ota Matoušek - Grafické dílo 1915 - 1965 vydala Alšova jihočeská galerie v Hluboké nad Vltavou v roce 1965. Zpracoval Bohumil Houdek. Obsahuje 37 reprodukcí na ručním papíru (monogramováno v grafice, signováno tužkou vpravo dole pod grafikou).
Technika: různé, datace: 1915 - 1965
Šířka: cca 17,5 cm, výška: cca 17 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.09.2024 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč