Konvolut 3 ks Krajinek
Autor: Autoři Různí
( )
Signováno a datováno vpravo dole, volný karton
Jan Zikmund Melichar
a další
Jan Zikmund Melichar
a další
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 10.09.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč