Krajiny
Autor: Autoři Různí
( )
konvolut 5 kreseb, volné listy, různí autoři
výška od 30 do 49 cm
šířka od 34 do 59 cm
signováno
výška od 30 do 49 cm
šířka od 34 do 59 cm
signováno
Technika: kresba
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč