Konvolut 2 kusů grafik - Městské motivy
Autor: Autoři Různí
( )
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: od 24 do 33,5 cm, rámování: 35 x od 34 do 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč