Konvolut 3 grafik
Autor: Autoři Různí
( )
3kusy grafik, datováno, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: od 22,5 do 39 cm, výška: od 14 do 31,5 cm, rámování: od 32 do 42 x od 34 do 53 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč