Soubor grafik 4 kusy

Autor: Autoři Různí
( )

různí autoři, různých technik, zasleno, rámováno
vše signováno
celkem 4 kusy
Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: různé, datace: 1982,1984,1976
Šířka: 5,5-8 cm, výška: 8-20,5 cm, rámování: 15,5-34 x 12-21 cm

Konec dražby: 21.08.2024 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč