Konvolut 10 prací
Autor: Autoři Různí
( )
Různé techniky kresby, některé listy signovány
Šířka: cca 30 cm, výška: cca 22 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč