Konvolut 10 prací

Autor: Autoři Různí
( )

Různé techniky kresby, některé listy signovány
Šířka: cca 30 cm, výška: cca 22 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.08.2024 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč