Konvolut kreseb a grafik, 5 kusů
Autor: Autoři Různí
( )
volné listy, některá díla signována
Šířka: od 17 do 24 cm cm, výška: od 28 do 36 cm cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč