Bibliofilie

Autor: Autoři Různí
( )

Vytištěno v Chotěšově v roce 2008. Grafický doprovod: Jiří Příhoda a Miroslav Tříska (signováno, datováno a značeno). Použité grafické techniky: suchá jehla a serigrafie. Doplněno textem od Antoine de Saint-Exupéry "Moje planeta - Na pošti." Počet grafických listů: 3ks. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Šířka: cca 10 cm, výška: cca 20,5 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.08.2024 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč