137. Konvolut malby, čeští malíři 20. století
Autor: Autoři Různí
( )
různé techniky a autoři rámováno
celkem 5 kusů
celkem 5 kusů
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 18d 9h 9m 9s
Vyvolávací cena: 650 Kč