Konvolut grafik 4ks

Autor: Autoři Různí
( )

4 kusy, Kamil Lhoták - 21 x 14,5 cm,Knihtisk, signováno vlevo dole tužkou, vpravo v tisku, volný list.
Vladimír Komárek - 19 x 19 cm, Dřevoryt, signováno dole uprostřed tužkou, volný list.
Michael Rittstein 2x - 29 x 20,5 cm, litografie, signováno a číslováno dole tužkou, volný list
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 03.06.2024 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč