Konvolut 11 grafik
Autor: Autoři Různí
( )
Částečně signováno a paspartováno, značeno.
Šířka: cca 14 cm, výška: cca 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč