82. Zřícenina
Autor: Karel Štěch
(1908 České Budějovice - 1982 České Budějovice)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 7 cm, výška: 14 cm, rámování: 31 x 22 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:27 SELČ
Zbývá: 18d 8h 30m 47s
Vyvolávací cena: 500 Kč