72. Červená mísa
Materiál: sklo, datace: 20. století
Výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 17d 8h 25m 59s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč