142. Na cestě
Autor: František Zavřel
(1891 Lažánky)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 40,5 x 53,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 17d 16h 2m 25s
Vyvolávací cena: 800 Kč