Stavba mostu
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno v tisku i tužkou vlevo dole
Technika: dřevoryt
Šířka: 43,5 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč