Přerov
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: dřevoryt
Šířka: 16,5 cm, výška: 25 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 20.08.2024 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč