Vodopád Skok, Vysoké Tatry
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno, datováno a místopisný popis dole pod grafikou
Technika: dřevoryt, datace: 1951
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč