144. Ze Šumavy
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 50 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 18d 9h 7m 1s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč