136. Polom v lese
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, materiál: karton
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 23 x 29
Konec dražby: 07.10.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 17d 15h 54m 21s
Vyvolávací cena: 500 Kč