71. Kotulanová - Květiny
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 57 cm, rámování: 61 x 40 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 18d 8h 25m 12s
Vyvolávací cena: 700 Kč