T. G. Masaryk
Autor: Emil Orlik
(1870 Praha - 1932 Berlin, Německo)
Technika: lept
Šířka: 28 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.06.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč