Postavy v klobouku
Signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno, rámováno.
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 39 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč