Vodní mlýn
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tuš, datace: 1936
Šířka: 31,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 58 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč