Milanovič - Orba
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 75 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč