70. Cesta po dešti - XXL Formát
signováno vlevo dole, rámováno v masivním lakovaném rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 80 cm, rámování: 107 x 147 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 17d 17h 23m 48s
Vyvolávací cena: 8 500 Kč