86. Zrození - XL Formát
Autor: František Václav Süsser
(1890 Vídeň - 1956 Brno)
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 125 cm, výška: 90,5 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:28 SELČ
Zbývá: 17d 17h 21m 1s
Vyvolávací cena: 6 500 Kč