Portrét dítěte
Autor: František Xaver Diblík
(1887 Nalžovice - 1955 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 34,5 x 31 cm
Konec dražby: 10.04.2024 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč