Karlštejn v zimě
Autor: Josef Meyer
(1895 - 1952)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 23 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 40,5 x 35,5
Konec dražby: 06.08.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč