245. Červená květina

Autor: Karel Novák
(1915 Rohatec - 2006)

signováno vlevo dole
Technika: akvarel
Šířka: 19,5 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 09.10.2024 21:21 SELČ

Zbývá: 18d 9h 44m 9s

Vyvolávací cena: 500 Kč