122. Daleký obzor
Autor: Karel Novák
(1915 Rohatec - 2006)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 60 x 79,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:40 SELČ
Zbývá: 17d 8h 47m 37s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč