202. Těžká rána osudu, Mnichov - XL Formát
Autor: August Wilhelm Dieffenbacher
(1858 Mannheimu - 1940 Mnichov, Německo)
signováno vlevo dole, místopisný popis a název na reverzu
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 69 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 17d 9h 24m 9s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč