J.Hradil - řeka
Signováno vpravo dole ,zaskleno a rámováno
Šířka: 34 cm, výška: 22 cm, rámování: 33 x 45 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 14.04.2024 18:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč