Kristýna Tůmová - Kočka
signováno uprostřed dole
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč