Bohyně malířství
signováno v tisku, paspartováno, zaskleno, na papíru skvrny
Technika: mědirytina
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč