Na břehu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 28 cm, výška: 25 cm, rámování: 31,5 x 35,5 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč