Marilyn Monroe
Autor: Andy Warhol
(1928 USA - 1987 USA)
Značeno dole uprostřed
Technika: digitální tisk, datace: 2011
Šířka: 65 cm, výška: 71 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 21.08.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč