113. Raději nevidět
Autor: Čermínová Marie Toyen
(1902 Praha - 1980 Paříž, Francie)
Signováno vpravo dole v tisku, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 15,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 18 x 22,5 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 17d 18h 23m 31s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč