Bobeš - V horách
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 16 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 27 x 35 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč